205 €

Trailmaster X25 je najnovší mlynček na kávu z dielne Comandante.
Trailmaster poskytuje rovnako skvelú kvalitu mletia ako Comandante MK4, pričom je robustnejší a ľahší. Navrhnuté pre dobrodružstvo! viac

Kód produktu: 107 Doprava a platba

Srdcom mlynčeka Trailmaster sú špičkové mlecie kamene ktoré poznáme z mlynčeka Comndante® MK4. Materiál a dizajn mlynčeka je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja v laboratóriu spoločnosti Comandante®. Nitro Blade® je jedinečný, používa vysoko legovanú, vysoko dusíkovú nehrdzavejúcu oceľ s jemnou martenzitickou mikrokryštalickou matricou.

DIZAJN: špeciálny vystužený technopolymér ako materiál pre nové outdoorové produkty série X — QTP®. QTP® je vysoko výkonný technopolymér s podstatným množstvom kremenných výstužných častíc, pretkaných do elastickej a pevnej polymérnej matrice s dlhým reťazcom. 

Vyzerá ako keramika a funguje ako technický super kompozit.

Kompozit QTP® bol pôvodne vyvinutý pre strojárstvo a strojárstvo. Používa sa aj v automobilovom priemysle na ložiskové a prevodové komponenty. QTP® je bezpečný pri kontakte s potravinami a vodou a je ochrannou známkou spoločnosti Comandante®.

Trailmaster váži 420 gramov (cca o 1/3 ľahší ako mlynček C40); jeho výška je 20 cm a priemer 5,5 cm - kompaktné rozmery a robustná povaha znamená, že či už ste doma alebo na cestách za dobrodružstvom, najlepší ručný mlynček na svete je vaším verným spoločníkom. Mlynček pojme naraz 25-28 gramov kávy.